Jsme tu pro Vás:

Vyberte s čím Vám můžeme pomoci nebo poradit ...

Úvod

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost zabývající se komplexními službami v oboru finančního poradenství, a to skutečně v celé jeho šíři a složitosti. Naši finanční poradci jsou subjekty s dlouholetými zkušenostmi v oboru finančního poradenství, kterým navíc poskytujeme jedinečné know-how, jehož středobodem je vždy spokojený klient!!!

Zabýváme se nejen klasickým finančním poradenstvím, zprostředkováním  pojistných produktů na českém trhu působících pojišťoven (pojištění majetku, pojištění života a zdraví a další produkty pojištění) a investiční poradenství s nabídkou kompletního portfolia investic a investičních produktů a nástrojů, ale i specializovaným finančním poradenstvím zaměřeným na dluhové poradenství (zejména ve vztahu k exekučním řízením a nemovitostem), v neposlední řadě poskytujeme ve spolupráci s advokátní kanceláří také administrativní a logistické služby potřebné k úspěšnému oddlužení formou  osobního bankrotu. 

Naší snahou je nabídnout našim klientům pokud možno co nejkomplexnějších služby v oblasti finančního poradenství (úvěry, pojištění, investice, oddlužení, nemovitosti) při zachování maximální míry profesionality a absolutního proklientského přístupu.

Pro nezávaznou a bezplatnou nabídku našich služeb finančního poradenství (úvěry, pojištění, investice, oddlužení, nemovitosti, atd.), nebo jestli Vás nabídka našich služeb zaujala a jste aktivní osobnost s poctivým obchodním duchem a chtěli byste s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat anebo využijte našeho kontaktního formuláře vlevo - ozveme se Vám my!