Jsme tu pro Vás:

Vyberte s čím Vám můžeme pomoci nebo poradit ...

Nemovitosti

Naše společnost se dlouhodobě zabývá mimo jiné poradenstvím v oboru nemovitostí a jsme tak schopni Vám pomoci s jakýmkoli Vaším problémem ve vztahu k nemovitostem, včetně refinancování nevýhodných úvěrů (při končící fixaci hypotéky nebo jiných úvěrů) na nemovitosti, daňové problematiky nemovitostí až po rychlé zpeněžení Vaší nemovitosti formou výkupu Vaší nemovitosti naší společností.

Potřebujete rychle zpeněžit Vaši nemovitost? Nebaví Vás čekat až Vaši nemovitost prodáte přes realitní kancelář? Potřebujete rychle zaplatit dluhy, zbavit se exekuce, nezvládáte splácení hypotéky?

Nabízíme vám okamžitý výkup Vaší nemovitosti za hotovost, čímž okamžitě vyřešíte Vaše dluhy a exekuce a získáte potřebnou hotovost! Celý proce prodeje a výkupu nemovitosti přes naši společnost je opravdu rychlý, celý proces jsme schopni zrealizovat obvykle do týdne, a tedy již v takto krátkém čase můžete mít uhrazeny všechny Vaše dluhy a exekuce a hotovost budete mít "v ruce".

Výkup nemovitosti lze využít pro jakoukoli nemovitost v celé ČR, nezáleží na tom, zda se jedná o byt, dům, pozemek, chatu. Exekuce, dluhy, zástavy, apod. nejsou žádný problém!

Cenu Vaší nemovitosti stanovíme vždy na základě individuálního posouzení dle stavu zápisu v katastru nemovitostí a faktického stavu nemovitosti. Veškeré právní podklady a další náležitosti nezbytné k provedení výkupu nemovitosti zajistíme. Dluhy a exekuce vyřešíme a hotovost za Vaši nemovitost tak získáte v opravdu velice krátké době!